אודות – הכירו אותי

מרב רביץ מושל

היי! אני מרב.

אני אמא ל-2 בנים שובבים ואשתו של החבר הכי טוב שלי.

אני אוהבת מאוד את השילוב והאיזון שיצרתי לעצמי בין הבית לבין הסטודיו. אני מברכת על כך שאני יכולה לקרוא לעיסוק הצילום שלי – ה"עבודה" שלי.

לפני 6 שנים פתחתי ויצרתי את העסק שלי, ומאז אני לא רואה את עצמי עוסקת בדבר אחר, מלבד הצילום. בעלת תואר ראשון בתקשורת ומנהל עסקים.

מסע הצילום שלי החל עוד בהיותי ילדה. הסקרנות שלי לגבי העולם, האנשים והטבע, הייתה רבה. אהבתי פשוט לנצור את הגלוי והרגע בעזרת מצלמה. התמונות זכו לאהדה רבה ומאותו הרגע, משפחה וחברים קראו לי לבוא ולהנציח רגעים משמעותיים בחייהם.

יום אחד, בקשה ממני גיסתי לצלם אותה בהריונה. הרעיון לצלם אישה בתקופה כל כך מרגשת בחייה, קסם לי. הכנתי תיק עם איפור, בגדים ואביזרים, צילמתי אותה, הכנתי לה אלבום מושקע אותו היא הראתה לחברותיה. כעבור זמן קצר קיבלתי טלפון מחברה ששאלה אם אוכל לצלם גם אותה, והשאר היסטוריה.

ההתרחבות שלי לתחומי נוספים עלתה מתוך בקשות של לקוח קבוע או חדש; התחלתי בצילום הריון, המשכתי לצילומי משפחה, התמקצעתי בצילומי ניו בורן ונגעתי בצילומי לידה. התרחבתי לצילום קייק סמאש, בוק בר/בת מצווה, תדמית ושחקנים, צילומי אופנה, אירועים פרטיים ואירועי חברה.

אני משלבת את הכישרון האמנותי וראייתי היצירתית בצילום ואני מאושרת על כך שנפלה בידי הזכות להיות עדה ולתעד את מעגל החיים. מצילום שלב ההריון ועד צילום סבא וסבתא שמחים עם הנכדים. אני מתרגשת מחדש עם כל לקוח, הזמן הספציפי והאירוע המשמעותי שהוא בחר להנציח. כל אחד מביא עמו את הסגנון, היופי והאופי הייחודי שלו, אשר נותן לי את ההשראה לצילומים.

אודותBW

עם הזמן, הקמתי את הסטודיו ובחרתי בקפדנות צוות קבוע של אמנים בפני עצמם, אשר ביחד אנו יוצרים אווירה ביתית וחמה, אשר מובילה לתוצאה מקצועית, יצירתית ומקורית. כולנו אנשי משפחה שעוסקים במה שאנחנו הכי הכי אוהבים!

הסטודיו ביתי, חמים ונעים. מכיל ומתחדש לעיתים תכופות בשלל תלבושות ואביזרים להריון, ניו בורן ותינוקות, שתפרו עבורי במיוחד, או שרכשתי בארץ ובעולם. בין היתר קיימים בסטודיו בגדי הריון של מעצבות, בדים מיוחדים. לניו בורן- שמיכות, תלבושות ואביזרים סרוגים, סרטים לשיער ועוד המון אלמנטים עידנים ומתוקים.

אשמח לקחת חלק ברגעים המרגשים שלכם, וביחד ליצור מזכרת נפלאה ומוחשית.

שלכם,
מרב

הכירו את הצוות

אייל ציון
הפקת קליפים, צילום ועריכת וידאו
חן פלק
צילום וידאו לאירועים
מיכל לסמן
מאפרת ומעצבת שיער
רעות רז יעקבי (עותי)
עיצוב תלבושות ואביזרי ניו בורן